Stavebníctvo
Ján Bialobok
Elektrická inštalácia
- Obec
- Sečovská Polianka
- Od roku
- 2002
- IČO
- 40 052 753
Ján Bialobok
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 094 14 Sečovská Polianka
- Na trhu od
- 1. januára 2002
- IČO
- 40 052 753
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 24
- rokov na trhu
- 2002
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Bialobok
Ján Bialobok – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sečovská Polianka. Podniká od 1. januára 2002.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Bialobok
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 052 753
- Dátum vzniku
- 1. januára 2002
- Miesto podnikania
- 094 14 Sečovská Polianka
- Živnostenský register
- Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 713-6401
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Bialobok zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Bialobok?
Miesto podnikania je v obci 094 14 Sečovská Polianka.
Čím sa Ján Bialobok zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie.
Aké je IČO – Ján Bialobok?
IČO je 40 052 753.
Odkedy podniká Ján Bialobok?
Podnikanie začalo 1. januára 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.